Шановні батьки! Зверніть увагу: змінено реквізити на оплату за харчування: МФО 820172 ГУДКСУ у Київській області, р/р 31555267145136, ЄДРПОУ 41919831. Отримувач: Управління освіти виконавчого комітету Тетіївської міської ради. Платник: ПІП (дитини). Призначення платежу: Оплата за харчування (назва школи, клас).

У нас на сайті

Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.
Нормативні документи
Методична робота
Структура методичної роботи
Шкільні предметно-циклові комісії
Методичні реалії гімназії
На допомогу вчителю
Сайти і блоги вчителів
Режим роботи школи
Виховна та позакласна робота
Нормативно-правове забезпечення виховної роботи
Кадрове забезпечення виховної роботи
Система виховної роботи
План виховної роботи
Програми виховної роботи класних керівників
Відкриті виховні години та відкриті заходи
Комісія з профілактики правопорушень
Група продовженого дня
Робота з батьками
Профорієнтація
На допомогу класному керівнику
Учнівське самоврядування
Статут учнівського самоврядування
Символіка самоврядування
Лідери ШУППР "Дивосвіт"
Структура самоврядування учнів
План роботи ШУППР
Міністерства інформують
Волонтерський загін
Рейтинг класів
Сторінка психолога
Поради учням
Поради батькам
Безпека життєдіяльності
Нормативно-правова база БЖД
Інструкції, бесіди, пам'ятки, правила
Корисні відеоматеріали
Цивільний захист: варто знати!
Наші досягнення
На допомогу батькам
Сторінка юного автора
Фотогалерея
Відеогалерея
Запитуйте - Відповідаємо!
Зв'язок з випускниками
Зустріч випускників
Дистанційне навчання
ЗНО: Акутально!
Шкільна бібліотека
Профспілка гімназії

Запитуйте - Відповідаємо

­

Поділитись

Патріотичне виховання

 

Електронний щоденник

Привітання

Thursday, 09 April 2015 14:48

ПРАВИЛА КОНКУРСНОГО ПРИЙМАННЯ УЧНІВ ДО ГІМНАЗІЙНИХ КЛАСІВ

Конкурсний прийом учнів до 5 класу

(І КУРС ГІМНАЗІЇ УКРАЇНСЬКО-ФІЛОЛОГІЧНОГО НАПРЯМКУ)

Тетіївського навчально – виховного комплексу «Гімназія – загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів».

Приймальна комісія працює з 12 по 31 травня, щоденно,

з 13-30 до 17-00, крім суботи та неділі, тел. 5–13–97.

Конкурсні випробування (іспити) проводяться на початку червня:

1. З української мови (письмово: диктант та граматичне завдання). (Абітурієнт при собі повинен мати зошит «у лінійку» та ручку).

2. Співбесіда .

Для участі у конкурсі батьки подають:

1. Особисту заяву (за наданим зразком).

2. Довідку з місця навчання (школа, клас).

3. Копію свідоцтва про народження.

4. Копії дипломів, грамот тощо.

5. Контактний телефон батьків.

 


ПРАВИЛА КОНКУРСНОГО ПРИЙМАННЯ УЧНІВ ДО ГІМНАЗІЙНИХ КЛАСІВ


I. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ.

Приймання дітей до гімназійних класів здійснюється на конкурсній основі. Відповідно до «Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл» (наказ Міністерства освіти і науки України №389 від 19.06.03 року), «Положення про загальноосвітній навчальний заклад» та на підставі Статуту Тетіївського НВК «Гімназія – загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів» розроблено дані Правила конкурсного приймання.

У конкурсному відборі можуть брати участь діти незалежно від місця проживання.

Конкурсні випробування здійснюються на безоплатній основі.

ІІ. ОРГАНІЗАЦІЯ КОНКУРСУ

1. Правила конкурсного приймання оголошуються до 1 квітня поточного року. Оголошення щодо умов і термінів проведення конкурсу розміщується у приміщенні НВК. Зміст оголошення доводиться до відома населення через місцеві засоби масової інформації.

2. До 1 травня в приміщенні НВК вивішується перелік питань з навчальних предметів, за якими проводитимуться випробування, а також теми творчих робіт із зазначенням вимог до їх змісту, порядку оформлення та подання.

3. Випробування в рамках основного конкурсного приймання до 5 класу (1 курс) проводяться після закінчення навчального року (кінець травня - початок червня). За наявності вільних місць допускається додаткове конкурсне приймання в серпні не пізніше, ніж за тиждень до початку нового навчального року.

4. Додаткове конкурсне приймання може, як виняток, відбуватися протягом навчального року за наявності вільних місць, за таких самих умов, як й основне. При цьому наповнюваність класів не повинна перевищувати 30 учнів.

5. Для проведення конкурсних випробувань створюється приймальна комісія, склад якої затверджується наказом директора НВК за погодженням ради 3 навчального закладу. До складу приймальної комісії залучається практичний психолог. Головою приймальної комісії є директор НВК.

6. Для проведення випробувань із загальноосвітніх предметів з кожного предмета створюється предметна комісія, її склад затверджується наказом директора навчального закладу

7. До участі в конкурсі допускаються учні на підставі особистої заяви (батьків або осіб, які їх замінюють), що подається на ім’я директора НВК, табеля успішності або свідоцтва про базову загальну середню освіту (якщо учень вступає до 10 класу), копії грамот призерів Всеукраїнських предметних олімпіад, дипломів та інших документів, які підтверджують здібності учнів з обраної спеціалізації та відображають творчі досягнення.

8. Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, що постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС, діти, що мають високий рівень навчальних досягнень, приймаються за співбесідою. У разі, якщо вони отримали недостатню кількість балів на співбесіді, то беруть участь у конкурсному випробуванні з профільного предмета.

9. Призери та переможці ІІ – ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад звільняються від конкурсних випробувань та зараховуються до гімназійних класів на основі співбесіди.

ІІІ. ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ:

1. Конкурсні випробування для учнів, які вступають до 1-го курсу гімназії (що відповідає 5-му класу основної школи), проводяться з навчальних предметів, що відповідають спеціалізації закладу у письмовій формі. Адміністрація гімназії самостійно визначає чисельність приймальної та предметної комісій, а також види й форми проведення та кількість конкурсних випробувань, але не більше двох з урахуванням співбесіди.

– для класів історико – правового напрямку – з курсу «Я і Україна» (громадянська освіта) – тести;

– для класів природничо – математичного напрямку – з математики (тести);

– для класів іноземно – філологічного напрямку – з англійської мови (тести);

– для класів українсько – філологічного напрямку – з української мови (диктант та граматична робота).

2. Конкурсні випробування для учнів, які вступають до інших гімназійних класів (крім загальноосвітніх класів більш ранніх ступенів навчання), проводяться за умови наявності вільних місць під час основного конкурсного приймання. Адміністрація навчального закладу самостійно визначає умови і порядок проведення конкурсного приймання таких учнів.

3. Співбесіда як один з видів конкурсних випробувань, передбачає виконання спеціальних діагностичних завдань для виявлення здібностей і нахилів дитини, рівня її інтелекту та наявності творчого потенціалу. Завдання розробляються приймальною комісією на основі методичних рекомендацій центру практичної психології та соціальної роботи, затверджуються директором НВК та погоджуються з відділом освіти Тетіївської РДА.

4. Тексти диктантів, варіанти письмових завдань (тестів), теми творчих робіт для конкурсних випробувань, зміст яких має відповідати навчальним програмам, розробляються предметними цикловими комісіями, схвалюються методичною радою та затверджується директором НВК за погодженням з відділом освіти Тетіївської РДА.

5. Не допускається застосування таких самих завдань, що відбуваються у різні дні.

6. Конкурсні завдання зберігаються у директора навчального закладу в запечатаному конверті, який відкривається у день випробування у присутності членів предметної комісії.

7. Письмова робота виконується на папері зі штампом гімназії, перша сторінка відділена від самої письмової роботи. Після закінчення випробування письмові роботи шифруються головою предметної комісії та передаються для перевірки членам цієї комісії без титульної сторінки. Дешифрування робіт здійснюється головою комісії після виставлення балів.

8. Тривалість написання вступниками письмових робіт становить 45 хвилин, співбесіда триває 10 – 15 хвилин.

9. Письмові роботи учасників конкурсу зберігаються у навчальному закладі протягом року у директора НВК.

10. Результати конкурсних випробувань (у тому числі співбесіди) оформлюються у вигляді протоколів відповідної комісії, які зберігаються в тому самому порядку, що й протоколи державної підсумкової атестації учнів.

11. Результати письмових випробувань оголошуються не пізніше, ніж через три дні після його проведення. Списки вступників з виставленими балами вивішуються у приміщенні навчального закладу для загального ознайомлення.

12. Діти, які хворіли під час проведення конкурсу, зобов'язані подати медичну довідку, на підставі чого їм надається право участі в повторних конкурсних випробуваннях, терміни проведення яких визначає директор навчального закладу.

13. Діти, які не з’явились на конкурсне випробування без поважних причин, до наступних випробувань не допускаються.

ІV. ПОРЯДОК ЗАРАХУВАННЯ

1. Діти, які згідно з рейтингом пройшли конкурс, зараховуються до гімназійних класів наказом директора на підставі рішення конкурсної комісії.

2. Зарахування дітей проводиться протягом 5 днів після оголошення результатів конкурсу.

3. До НВК подаються: копія свідоцтва про народження, особова справа, медична картка встановленого зразка.

4. Якщо учні, їх батьки або особи, що їх замінюють, не згодні з рішенням приймальної комісії, вони можуть звернутися до апеляційної комісії з апеляцією. Апеляція подається протягом тижня після оголошення результатів конкурсу і розглядається протягом трьох днів з дня її подання. Для розгляду апеляції створюється апеляційна комісія, чисельність та склад якої визначається навчальним закладом за погодженням з відділом освіти Тетіївської РДА.

5. Додаткові випробування під час розгляду апеляції не проводяться.

6. У разі, якщо висновки апеляційної комісії НВК не задовольняють заявників, вони можуть звернутися до районного відділу освіти, який створює свою апеляційну комісію, рішення якої є остаточним.

7. Діти, які зараховані до гімназійних класів, але не приступили до занять без поважних причин протягом 10 днів від їх початку, відраховуються з цих класів. На звільнені місця може проводитися додаткове конкурсне приймання. Учні, які за підсумками конкурсу не зараховані до гімназійних класів продовжують навчання в загальноосвітніх класах.

V. КОНТРОЛЬ ЗА ПРОВЕДЕННЯМ КОНКУРСУ

1. Директор НВК несе персональну відповідальність за дотриманням «Правил конкурсного приймання дітей до гімназійних класів Тетіївського НВК «Гімназія – загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів».

Наша адреса


Київська область
Тетіївський район
м. Тетіїв
вул. Володимирська, 1/1
тел.: (04560) 5-13-97

e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

У нашій галереї


Почесна варта