Увага! З 01.01.2022 року змінено реквізити батьківської плати за харчування. Банк: Держказначейська служба України. МФО: 820172. Р/р: UA 448201720314231011201045136. ЄДРПОУ: 41919831. Отримувач: Відділ освіти Тетіївської міської ради. Призначення платежу: Оплата за харчування ПІП (дитини), назва ЗЗСО, клас

У нас на сайті

Продажа новостроек от застройщика. Готовые новостройки продажа квартир от застройщика. Продажа новостроек в подмосковье. Продажа загородной недвижимости. Большой рынок загородной недвижимости. Обзор загородной недвижимости. Укладка линолеума на пол. Быстрая укладка линолеума своими руками. Цена укладка линолеума. Ремонт клавиатуры ноутбука. Быстрый ремонт клавиатуры своими руками. Сколько стоит ремонт клавиатуры. Потребительский кредит проценты. Кредит потребительский где взять. Потребительский кредит низкая процентная ставка. World of warcraft скачать торрент. Популярная игра world of warcraft. World of warcraft бесплатно. Журнал моделист конструктор. Журнал моделист конструктор онлайн. Моделист конструктор читать онлайн. Купить квартиру на первом этаже. Хороша ли квартира на первом этаже. Минусы квартиры на первом этаже.
Нормативні документи
Методична робота
Структура методичної роботи
Шкільні предметно-циклові комісії
Методичні реалії гімназії
На допомогу вчителю
Сайти і блоги вчителів
Режим роботи школи
Виховна та позакласна робота
Нормативно-правове забезпечення виховної роботи
Кадрове забезпечення виховної роботи
Система виховної роботи
План виховної роботи
Відкриті виховні години та відкриті заходи
Комісія з профілактики правопорушень
Група продовженого дня
Робота з батьками
Профорієнтація
На допомогу класному керівнику
Учнівське самоврядування
Статут учнівського самоврядування
Символіка самоврядування
Лідери ШУППР "Дивосвіт"
Структура самоврядування учнів
План роботи ШУППР
Міністерства інформують
Волонтерський загін
Рейтинг класів
Сторінка психолога
Поради учням
Поради батькам
Безпека життєдіяльності
Нормативно-правова база БЖД
Інструкції, бесіди, пам'ятки, правила
Корисні відеоматеріали
Цивільний захист: варто знати!
Наші досягнення
На допомогу батькам
Фотогалерея
Відеогалерея
Запитуйте - Відповідаємо!
Зв'язок з випускниками
Зустріч випускників
ЗНО: Акутально!
Шкільна бібліотека
Профспілка гімназії

Запитуйте - Відповідаємо

­

Поділитись

Патріотичне виховання

 

Електронний щоденник

Привітання

Популярне на сайті

Останні публікації

Tuesday, 09 June 2015 14:58

Випускний бал - 2015

30 квітня 2015 року у Тетіївській гімназії відбувся випускний бал "Під звуки вальсу ніжного".

Цього дня рідна школа провела в самостійне життя 24 випускника (14 дівчат та 10 хлопців), серед яких 4 учні закінчили навчальний заклад з високими результатами і були нагороджені двома золотими та двома срібними медалями.  В історію гімназії, як золоті медалісти, увійшли Анна Олійник та Анна Снігур, а сторінку срібних медалістів продовжили Володимир Загинайло та Діана Ковальчук. 

Останнього травневого дня всі вони вирушили в далеку дорогу під назвою життя, стали дорослими, самостійними, незалежними. Ми переконані, що вони обов’язково будуть крокувати лише широким життєвим шляхом, будуть досягати лише значних висот. Сподіваємося, що з гідністю носитимуть звання перших випускників Тетіївського навчально-виховного комплексу «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів».

На порозі дорослого життя випускники прийшли до храму, де отець Василій Волянюк, Благочинний Тетіївського району, поблагословив їх на щасливе  майбутнє

А гімназія зустріла своїх дітей на святковій алеї гучними фанфарами, дружніми оплесками, зачарованими поглядами та очима, повними сліз від передчуття розлуки. Першою випускників привітала директор НВК Лариса Петрівна Кінзерська, яка побажала всім прокласти стежку у щасливе та успішне майбутнє, крокувати ним мужньо і завзято, вірити у завтрашній день, бути впевненим у власних силах, цілеспрямовано та сміливо досягати високих ідеалів і омріяних цілей. 


Привітали випускників і перша вчителька, і класний керівник, і батьки. Свої слова подяки висловили учні своїм вчителям і батькам.

Вирушаючи в далеку дорогу, юні українці загадали бажання і випустили в небо свої кульки-мрії, щоб безхмарним було їхнє майбутнє.


А далі був випускний вальс...


Склавши урочисту клятву випускника, діти вирушили зі шкільного двору. Вишитим рушником крокували вони поруч мами й тата, які провели їх у самостійне доросле життя. 


Але ми не прощаємося з ними, а кажемо "До побачення! До нових зустрічей через 5, 10, 15, ...50 і більше років!" Школа завжди радо зустрічатиме вас у своїй оселі. Ви назавжди залишитесь в нашій пам'яті найкращими учнями, першими випускниками Тетіївської гімназії.


Наша адреса


Київська область
Тетіївський район
м. Тетіїв
вул. Володимирська, 1/1
тел.: (04560) 5-13-97

e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

У нашій галереї


p9253213