Print this page
Wednesday, 29 November 2017 20:26

Інструкція для батьків щодо реєстрації на сайті електронного щоденника

Written by 
Rate this item
(1 Vote)
Шановні батьки! 
На сайт електронного щоденника Ви зможете зайти, натиснувши на картинку:

ПРАВИЛА РЕЄСТРАЦІЇ НА САЙТІ e-school.info:
1. Щоб зареєструватися на даному сайті, Вам необхідно звернутися до класного керівника за запрошувальним кодом.

2. Перейти за посиланням: https://tetiev-nvk.e-schools.info/. У вікні, що відкрилося, у верхньому правому кутку натиснути "Реєстрація за запрошувальним кодом".


3. Відкриється нове вікно, де Вам потрібно увести свій запрошувальний код, який отримали від класного керівника, натиснувши потім обов'язково кнопку "Готово".


4. Далі здійснюєте реєстрацію: вводите англійськими літерами свій вигаданий логін і пароль, якщо є - електронну пошту. УВАГА! Не забудьте зберегти чи записати свої логін і пароль. Під час реєстрації Ваше ім'я, прізвище та по батькові, школа і клас, у якому навчається Ваша дитина, вже будуть уведені системою автоматично.


5. Вітаємо, Ви зареєстровані! Відкриється сторінка, де можете ввести свою дату народження, телефон, вказати стать, змінити пароль, розмістити, за бажанням, фото і обов'язково натиснути кнопку "Зберегти". Якщо цього не зробите, то нічого не збережеться і знову доведеться перереєстровуватися.


6. Відкриється Ваша особиста сторінка, де буде вказана Ваша дитина, її клас.


7. Натиснувши на ім'я своєї дитини, Ви зайдете на її сторінку, де в розділах "Щоденник", "Розклад", "Успішність", "Батьківський контроль", "Аналітика" міститься інформація про неї .


8. Натискаючи на розділи "Щоденник", "Розклад", "Успішність", "Батьківський контроль", "Аналітика", зможете побачити дані про свою дитину. Наприклад, розклад і щоденник.
9. Щоденник містить інформацію за навчальними тижнями. Сторінки щоденника можна гортати, натискаючи біля дати стрілочки вперед чи назад.

10. Проте не всі дані будуть Вам доступними. З'явиться такий напис:


11. Для того, щоб користуватися всіма можливими функціями, потрібно внести оплату, яку бере портал e-schools.info за користування своїми ресурсами.

12. Щоб внести оплату, натисніть посилання "Особистий рахунок":


13. Відкриється вікно сплати, де потрібно, дотримуючись інструкції сайту, здійснити оплату, обравши термін платного користування, обов'язково внести ID дитини, який вказаний вгорі сторінки. 


14. Після оплати відкриється доступ на всю інформацію про Вашу дитину, яку зможете бачити, увійшовши на портал за посиланням сайту e-schools.info і ввівши свій логін і пароль.

Read 2617 times Last modified on Thursday, 01 November 2018 11:34
Тетяна

Latest from Тетяна

Related items