Шановні батьки! Зверніть увагу: змінено реквізити на оплату за харчування: МФО 820172 ГУДКСУ у Київській області, р/р 31555267145136, ЄДРПОУ 41919831. Отримувач: Управління освіти виконавчого комітету Тетіївської міської ради. Платник: ПІП (дитини). Призначення платежу: Оплата за харчування (назва школи, клас).

У нас на сайті

Таблетки для похудения эффективные. Эффективные зеленые таблетки для похудения. Таблетки для похудения отзывы цена. Сердечная недостаточность симптомы. Бывает ли острое сердечное недостаточность. Острая сердечная недостаточность причины. Народное лечение гипертонии. Лучшие методы лечения гипертонии. Артериальная гипертония лечение. Методы лечения алкогольной зависимости. Лечение алкогольной зависимости в домашних условиях. Быстрое лечение алкогольной зависимости отзывы. Мужское бесплодие причины. Важные бесплодие причины лечение. Психологические причины бесплодия. Ринопластика до и после. Сколько стоит ринопластика в россии. Рнопластика кончика носа. Сделать пластическую операцию. Где сделать пластическая операция лица. Сколько стоит пластическая операция. Лечение артериальной гипертензии. Артериальная гипертензия рекомендации от доктора. Артериальная гипертензия степени риска.
Нормативні документи
Методична робота
Структура методичної роботи
Шкільні предметно-циклові комісії
Методичні реалії гімназії
На допомогу вчителю
Сайти і блоги вчителів
Режим роботи школи
Виховна та позакласна робота
Нормативно-правове забезпечення виховної роботи
Кадрове забезпечення виховної роботи
Система виховної роботи
План виховної роботи
Відкриті виховні години та відкриті заходи
Комісія з профілактики правопорушень
Група продовженого дня
Робота з батьками
Профорієнтація
На допомогу класному керівнику
Учнівське самоврядування
Статут учнівського самоврядування
Символіка самоврядування
Лідери ШУППР "Дивосвіт"
Структура самоврядування учнів
План роботи ШУППР
Міністерства інформують
Волонтерський загін
Рейтинг класів
Сторінка психолога
Поради учням
Поради батькам
Безпека життєдіяльності
Нормативно-правова база БЖД
Інструкції, бесіди, пам'ятки, правила
Корисні відеоматеріали
Цивільний захист: варто знати!
Наші досягнення
На допомогу батькам
Сторінка юного автора
Фотогалерея
Відеогалерея
Запитуйте - Відповідаємо!
Зв'язок з випускниками
Зустріч випускників
Дистанційне навчання
ЗНО: Акутально!
Шкільна бібліотека
Профспілка гімназії

Запитуйте - Відповідаємо

­

Поділитись

Патріотичне виховання

 

Електронний щоденник

Привітання

Космічна казка

Давно-давно, багато мільярдів років тому, в космічному просторі відбулася неймовірна історія. Всесвіт тоді нагадував прекрасний квітучий сад, де панували лише добро, щастя, радість, а всі його мешканці, блискучі світлячки, жили в мирі та злагоді. Вони щодня, як бджілки, трудилися, примножуючи багатства дивовижного космічного світу.

Я УКРАЇНКА!

Ой до свята Івана Купала

Мені мама нічками

Сорочечку вишивала,

Сорочечку вишивала,

Свою душу вкладала.

Віночок етюдів

Син народився

Перший у матері син. Принесли їй згорточок - годувати. У тривозі й любові, в замилуванні й надії споглядає мати на своє дитя, сподіваючись і прагнучи для нього щастя та безхмарної долі.

А він такий манюній-манюній. Взяла на руки — перестав плакати: «І як це я могла жити без свого синочка?». Добре йому на руках. У теплих маминих долонях.

Ні бурі не було, ні вітру путящого, а біля мого будинку звалилося дерево. Просто пора прийшла, от і звалилося.

Це був клен. Як пам'ятаю, сухий стояв, верхівку ще давним-давно блискавка знесла, гілля вітри обчухрали, і тільки від стовбура стриміла одна здоровенна одводина. Тож дерево здаля здавалося одноруким велетом. Поруч нього наввиперед­ки п'ялися вгору тонконогі молоді кленчаки, які ні в яке порівняння не йшли з його триобхватною солідністю.

Я любила поглядати через вікно на клена. Це був мій маленький зоопарк. Для птаства клен був справжнім теремом-теремком. У кілька поверхів селилися в його дуплах і коряжинах шпаки, дрозди і навіть повзик. Але найбільше мене зачаровував червонокапелюхий дятел. Сонячними весняними ранками він завзято деркотів на кінчику сухої одводини, оповіщаючи всіх, що тут його лікарська дільниця.

У якому суспільстві я хочу жити? Цікаве питання, але відповісти на нього не легко. Найперше, я би хотів, щоб наша держава була державою рівноправних громадян. А це значить, що від президента і до пересічного громадянина усі повинні шанувати закон. Давні греки зображали богиню правосуддя Феміду із зав’язаними очима і терезами в руці. Зло не повинно переважати добро, а суд має бути для всіх однаково справедливим.

На мій погляд, суспільство майбутнього – це суспільство громадян рівних можливостей. Я розумію, що люди не всі однакові. Але нехай елітні школи будуть справді для талановитих дітей, а не для дітей багатих батьків, які не завжди чесно заробили свій капітал.

Погано людині, коли вона одна. Кожному з нас хочеться, щоб була на світі людина, до якої завжди можна прийти чи то з радістю, чи то з бідою, щоб був такий куток, де тебе завжди приймуть і зрозуміють. Так я розумію справжню дружбу.

Друзі, я думаю, перш за все повинні розуміти один одного і в усьому довіряти. Не може бути між друзями ніяких таємниць, тим більше брехні.

Щирі, відверті відносини, коли ти можеш підказати другові, де він помилився, допомогти не тільки в скрутній ситуації, уміти розділити і радість, щастя друга.

Друзям завжди цікаво разом, у них завжди знайдеться спільна розмова, спільна справа, спільний інтерес.

Справжні друзі мають бути рівними у дружбі. Це не дружба, коли один вважає себе вищим за друга. Тільки рівність та взаємоповага є основою справжньої дружби.

Унылая пора! Очей очарованье!

                 О.Пушкін

Згасло веселе барвисте літо, і осінь стала повноправною господаркою у лісах, полях, на річках і ставках. Уранці вже незвично холодно, а вдень, ще наче на згадку про літо, сонечко весело пригріває.

Поля потроху пустішають, навіть копи сіна вже звезені, і лише високі копиці сіна, огороджені жердками, залишаються зимувати на лугах і відпочивають після тривалої та виснажливої праці.

А скільки роботи в садках – треба вчасно зібрати яблука і груші, а там на черзі і сині сливи, і обліпиха.... А який восени виноград! Важкі кетяги, наповнені сонячною енергією літа, життєдайним солодким соком, радують і дітей, і дорослих. Яка насолода для малят і скільки клопоту для родини, щоб дати усьому лад, зберегти на довгу зиму поживу осінніх фруктів. У всьому відчувається прохолодний подих осені.

Page 1 of 2

Наша адреса


Київська область
Тетіївський район
м. Тетіїв
вул. Володимирська, 1/1
тел.: (04560) 5-13-97

e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

У нашій галереї


Книгоманія